معرفی و دانلود کتاب : سلام بر ابراهیم

سلام به همه ی دوستداران و علاقه مندان به کتاب و مطالعه !

امروز یک کتاب رو می خوام معرفی کنم و خلاصه ش رو برای دانلود قرار می دم که اکثر افراد با این کتاب آشنایی دارند اما خوب خیلی ها هم آشنایی ندارند!

 

کتاب مورد معرفی به شرح زیر هست:

نام کتاب : سلام بر ابراهیم

مولف  و نشر : گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی

 

شرح مختصری درباره کتاب :

پهلوانی شجاع، مداحی دلسوخته، معلمی فداکار، کشتی‌گیری قهرمان، رفیقی دلسوز، فرماندهی پر تلاش، استاد تهذیب نفس و انسانی عاشق خدا و...

همه این صفات را که جمع کنید، نام زیبای ابراهیم هادی نمایان می شود.  سال 55 در مسابقات قهرمانی کشتی آزاد تهران به فینال 74 کیلو رسید. ابراهیم در اوج آمادگی بود.

اما آنقدر ضعیف کشتی گرفت تا حریفش قهرمان شود! جایزه مسابقات نقدی بود. فهمیده بود حریفش برای ازدواج به این مبلغ احتیاج دارد! این را بعدها حریف او اقرار کرد.

در عملیات مطلع‌الفجر کار سخت شد. ابراهیم شجاعانه رو به سمت دشمن اذان صبح گفت! قلبهای آنان به لرزه در آمد. هجده نفر خودشان را تسلیم کردند! آنها به سپاه اسلام پیوستند. عجیب بود. همگی آن عراقیها چند سال بعد در شلمچه به شهادت رسیدند! او بنده خالص خدا بود.

کارهایش برای رضای خدا انجام می­شد. برای همین یکی از عرفای بزرگ او را الگوی اخلاق عملی معرفی کرده بود.  شهید گمنامی به او پیغام داد: شهدای گمنام مهمانان ویژه حضرت زهرا سلام الله علیها در برزخ هستند. برای همین همیشه آرزو می‌کرد گمنام باشد. خدا هم دعایش را مستجاب کرد. او سالهاست در فکه مانده تا خورشیدی باشد برای راهیان نور...

 

برای دانلود مختصر متن کتاب اینجا کلیک کنید.

 

http://data4u.persiangig.com/sheklak/liner/liner62.gif

 

پ.ن :

مطالعه این کتاب و آشنایی با این شهید بزرگوار زندگی خیلی ها رو تغییر داده که خود من به شخصه با این افراد آشنا هستم، شما هم امتحان کنید، قطعا ضرر نمی کنید!

/ 0 نظر / 30 بازدید